zadzwoń do nas
tel
(41)335 00 63
nasza oferta
oferta

usługi projektowe

Jedną z podstawowych dziedzin działalności firmy jest wykonywanie projektów elektro-energetycznych.

Zajmujemy się wykonywaniem projektów
  • Przyłączy energetycznych
  • Przebudów sieci elektroenergetycznych
  • Oświetlenia traktów komunikacyjnych
  • Instalacji elektrycznych wewnętrznych obiektów mieszkaniowych
  • Instalacji elektrycznych wewnętrznych obiektów przemysłowych

Proces projektowania opiera się na najnowocześniejszych rozwiązaniach informatycznych, typowych rozwiązaniach katalogów energetycznych, jak również na doświadczeniu wykwalifikowanej kadry projektantów oraz asystentów, którzy dokładają wszelkich starań by zaspokoić najbardziej wymagających klientów.

Przedstawiamy nasze przykładowe prace
  • PBW przyłączenia do sieci elektroenergetycznej odbiorcy w miejscowości Cedzyna, gm. Górno
  • PBW przyłączenia do sieci elektroenergetycznej odbiorcy w miejscowości szydłowiec, ul. Moniuszki
  • PBW przebudowy stacji transformatorowej PRZYCHODNIA w Szydłowcu
  • PBW rozbudowy sieci elektroenergetycznej związanej z przyłączeniem budynków jednorodzinnych w miejscowości Szałas, gm. Zagnańsk
  • Opracowanie dokumentacji projektowych dotyczących przyłączy elektroenergetycznych dla obszaru działania Posterunków Energetycznych Jędrzejów, Włoszczowa i Sędziszów. Opracowanie dokumentacji projektowych dotyczących przyłączy elektroenergetycznych dla obszaru działania Posterunków Energetycznych Daleszyce i Zagnańsk.
oferta

sieciowe roboty

Flagowym przedmiotem działalności jest wykonywanie robót energetycznych. Wykonujemy: kablowe linie energetyczne, instalacje AKPiA, stacje transformatorowe słupowe i inne.

oferta

Instalacje elektryczne

Od początku funkcjonowania firmy zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych obiektowych. Pracę wykonywaliśmy m.in. w szpitalach, galeriach handlowych, jednostkach publicznych i inne.

oferta

Instalacje w mieszkaniach

Na życzenie wymagających klientów zajmujemy się także wykonywaniem instalacji w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych.

oferta

Sprzętu specjalistycznego

Dla potrzeb własnych oraz klienta firma posiada obszerny park maszynowo sprzętowy. Do dyspozycji posiadamy koparki, podnośniki koszowe, żuraw samochodowy i inne.

potrzebujesz fachowego wykonawcy?

Jeśli planujesz jakiekolwiek remonty od wymiany instalacji elektrycznej to zapraszam. :)

napisz do nas
oferta

Pomiary elektryczne

Jednym z podstawowych elementów naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu pomiarów elektrycznych. Wykonujemy roczne lub pięcio letnie kontrole stanu technicznego obiektów.

oferta

Przeciski pod drogami

Dla swoich potrzeb, jak również na życzenie klienta wykonujemy przeciski pod drogami metodą kreta. Wykonujemy przeciski dla energetycznych robót kablowych oraz instalacji sanitarnych. Proces wykonywania przecisków oparty jest na nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązaniach firmy HERCU PNEUMATIC.

oferta

Przyłącze elektroenergetyczne

Instalacja elektryczna to jeden z najważniejszych elementów, o które należy zadbać w trakcie budowy domu. Istotną jej część stanowi przyłącze elektryczne (energetyczne). Dowiedz się, jakie są typy przyłącza energetycznego i jakie formalności należy spełnić, aby wykonać przyłącze na swojej działce.

oferta

Wiercenie

Proces wiercenia opieramy na sprawdzonych i niezawodnych technikach firmy HILTI. To w pełni profesjonale rozwiązania które sprawdziły się w wielu sytuacjach.

Opinie klientów

dziękujemy za zaufanie naszym klientom

Profesjonalizm, rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają firmę Kossel. Różne prace prowadzona jest z należytą starannością i w stosownych terminach. Z całym przekonaniem rekomenduję firmę Kossel, jako godnego zaufania partnera.

Janusz Rynk

Bardzo dobra jakość usług elektrycznych! W naszych kontaktach zawsze spotykam się z kompetencją, miłym traktowaniem i co najważniejsze, z oferowaniem pełnej pomocy w jakichkolwiek problemach związanych z elektryką w moim domu.

Cezary Tworzewski

Już na początku współpracy można było zauważyć pozytywne podejście i pomoc w sprawach związanych z odpowiednim poprowadzeniem elektryki w moim domu. Jakość materiałów jakie użyła firma Kossel cieszą się dobrą oceną na rynku. Z całą stanowczością polecamy firmę Kossel, jako godnego partnera, który znakomicie sprawdził się w wielu sytuacjach.

Maciej