zadzwoń do nas
tel
(41)335 00 63
oferta wiercenie techniką diamentową

Początkowo dla swoich potrzeb zastosowaliśmy technikę diamentową wykonywania otworów w obiektach kubaturowych. Jednakże z czasem został rozwinięty kierunek techniki diamentowej.

Dziś dla swoich potrzeb i na życzenie klienta wiercimy otwory w konstrukcjach żelbetowych o średnicy od 50 mm do 500 mm.

Proces wiercenia opieramy na sprawdzonych i niezawodnych technikach firmy HILTI. To w pełni profesjonale rozwiązania które sprawdziły się w wielu sytuacjach.

Gdzie stosuje się technikę diamentową i jakie są jej zalety?

Dzisiaj w budownictwie ogólnym i przemysłowym używa się różnych innowacyjnych technik. Jedną z nich jest technika diamentowa, w której stosuje piły z tarczami diamentowymi oraz linami diamentowymi a także koronkowe wiertła diamentowe m.in do cięcia betonu.

Technika diamentowa umożliwia ograniczenie lub wykluczenie wpływu drgań na konstrukcję budowlaną przy wierceniu w betonie, wycinaniu otworów, przy robotach demontażowych i pracach rozbiórkowych.

Ważną zaletą tej metody jest szybkie wiercenie otworów w mocno zbrojonym betonie tzw. żelbecie oraz precyzyjne wykonanie otworów przy małym poziomie hałasu i bez zapylenia. Otwory wykonane są precyzyjnie i estetycznie.

Nowoczesne maszyny, dzięki wierceniu diamentowemu, dają możliwość wykonywania otworów o szerokim zakresie średnic, pod dowolnym kątem, na dowolną głębokość oraz dodatkowo we wszelkiego rodzaju podłożach (typu cegła, żelbet, beton).

Narzędzia techniki diamentowej umożliwiają również wycinanie otworów pod okna, drzwi, cięcie posadzek. W budownictwie ogólnym maszyny z tarczami diamentowymi wykorzystuje się do cięcia ścian, stropów, belek, fundamentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.